Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi
Alta Pusteria

Alta Pusteria

KS Boni discipuli-občanské sdružení:

 IČO 22868721            Číslo účtu 237691954/0300

Ve dnech 14.-18.10.2010 se sbor zúčastnil 4.ročníku nesoutěžního mezinárodního festivalu Lago di Garda v Itálii. Pořadatelem byl MRF- MusikReisenFaszination.
Festivalu se zúčastnilo 24 sborů z Polska, Norska, Itálie, SRN,Bulharska, Slovinska, Chorvatska,Maďarska, Irska, Dánska, Turecka, Francie a České republiky a jeden orchestr ze SRN. Každý ze zúčastněných vystoupil na  uvítacím společném koncertu jednou pro sbor typickou skladbou (Boni: Tancuj, tancuj, vykrúcaj) a dále jedním 40 minutovým koncertem v obrovském sálu Auditoria S.Giuseppe v Riva del Garda.
Kromě hudebního a společenského vyžití jsme využili nabídky atraktivních turistických nabídek a navštívili jsme po cestě tam Innsbruck, Bolzano, kolem jezera vodopády
Casata Varone, největší zvon na světě v Roveretu-tam jsme si i zazpívali-, dále městečka Torbole, Malcesine(někteří vyjeli na sněhem pokrytý vrchol Monte Baldo)  a Sirmione. Po všech stránkách zdařilý koncertní výjezd byl završen návštěvou termálních lázní Bad  Schallerbach poblíž Linze.


Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one